שעורים פרטים וקבוצות קטנות

 למידה פרסונלית - כל אחד בדרך שלו

שעורים פרטים ליחיד, לזוג או לקבוצה קטנה בשיטה פרסונלית - שיטה המתאימה לכל תלמיד את קצב הלמיד, יחס המורה, בחירת שאלות, כמות התירגול, גם שמדובר בלימוד קבוצתי.

בגיא קורן אנו אנו מאמינים בלימוד מתוך הבנה עמוקה של החומר ובמתן כלים ללמידה עצמאית ויכולת לשאול שאלות.

 

צוות המורים שלנו

המורים במרכז, בעלי כריזמה, חוש הומור ואינטיליגנציה רגשית, נבחרו והכושרו על מנת לסקרן את התלמידים ולסחוף אותם למוטיבציה גבוה, תוך כדי העשרה בנושאים שונים כגון: פיזיקה, טכנולוגיה, פילוסופיה או בכל נושא שהתלמיד מתעניין.

אנו מבטיחים כי השעורים במרכז הם חוויה לימודית מעשירה ומהנה שבסופה התלמידים יגיעו להצלחות במבחנים השונים מתוך הבנת המתמטיקה.

כחלק מהכנה לבחינות, צוות המרכז מרכיב דפי תרגילים מותאמים לכל תלמיד, וכן בחינת סימולציה המותאמת לנושאי הבחינה, הכל מתוך חומרי למידה מקוריים שנכתבו על ידי גיא.

גם בקורונה ממשיכים ללמוד

בעיתות חירום כמו מגיפת הקורונה, מחלה כרונית/ מתמשכת או נסיעה לחו"ל, המרכז מציע כפיתרון חליפי לתלמידיו אפשרות של שיעורים מקוונים ב- ZOOM עם כלים טכנולוגים מתקדמים: טאבלט מיוחד + פדים לכתיבה מקוונת בפיצ'ר "לוח" כדי לאפשר לתלמיד חווייה פרונטלית ומקוונת בו זמנית.

מרכז למידה פתוח

 

צוות המורים שלנו יקבל את פני התלמידים לזמן תרגול של 105 דקות פעמיים בשבוע, שבו התלמידים יוכלו לתרגל באופן אישי את שעורי הבית, להתכונן לבחינה או לקבל תרגול נוסף.

המורים לרשותם של התלמידים לכל שאלה ולמתן הסבר נוסף על נושאים שנלמדו בכיתה.